(068) (066) (032) 253-61-43 95-95-524

Медична детоксикація

Лікування
алкоголізму
Лікування
наркоманії
Медична
детоксикація

 

Медична детоксикація у
Наркологічній Клініці “РеСенс”

 

Постійний дискомфорт, значне фізичне та емоційне пригнічення, порушення роботи вегетативної системи організму – це лише декілька загальних симптомів, які відчуває людина після припинення вживання наркотичних середників чи алкоголю.

 

На сьогодніщній день є безліч методів та засобів подолання цього стану, який називається синдром відміни від речовини або абстиненція. Хтось намагається подолати цей стан в домашніх умовах, спираючись на дані з інтернету, хтось звертається до нетрадиційних методів лікування, а хтось просто ізолює себе від світу і намагається «перечекати» цей біль. Але чи безпечно робити саме так? Звісно, що ні! Якісно, безпечно та безболісно подолати цей стан можливо лише в умовах медичного закладу за участю висококваліфікованих лікарів, які здатні визначити оптимальну схему дезінтоксикаційних процедур та знеболення і контролювати перебіг лікування.

 

 

Звернутися за допомогою

Медична детоксикація фото 1, цены
Наркологічна клініка «ReSense» надає повний спектр медичних послуг по зняттю синдрому абстиненції, виведенню токсичних речовин та повноцінної стабілізації роботи організму:

  1. Попередній огляд та діагностичні процедури для визначення необхідного лікування;
  2. Зняття больового синдрому або похмілля;
  3. Першочергове лікування загально-невротичних захворювань (роздратування, швидке виснаження, порушення сну);
  4. Лікувально-відновлювальна терапія печінки (комплексна нормалізація функціонування)
  5. Покращення і стабілізація роботи серця та серцевого ритму, структури та роботи серцевого м’язу, профілактика розвитку гіпертонії;
  6. Поліпшення роботи шлунково-кишкового тракту для кращого засвоєння поживних речовин, вітамінів та мінералів (в процесі даної терапії пацієнт харчується за дієтичним меню для поступової адаптації організму до нормального функціонування);
  7. Лікування уражень головного мозку (нейтралізація нейротоксинів та компенсація нестачі вітаміну В1);
  8. Залежно від фізичного стану та загальної динаміки детоксикації проводяться фізіотерапевтичні процедури для загального зміцнення організму, або для роботи з конкретними хворобами).

«Окрім основних медичних послуг ми пропонуємо додаткове лікування ВІЛ-інфекції та гепатитів на професійному рівні за рахунок співпраці з Всеукраїнською мережею ЛЖВ” в м. Львів»
Обравши дані послуги в нашій клініці Ви отримаєте наступні переваги:
спрощена система проведення дігностичних процедур, контроль виконання лікарських призначень, прийому терапії, дотримання визначенного режиму.

Партнерські послуги передбачають:

 

  1. Комплексна діагностика на антитіла до ВІЛ, проведення обстежень для визначення оптимальної схеми та призначення АРВ-терапії, повний соціальний супровід, закріплений соціальний працівник.
  2. Комплексна дігностика гепатитів, підбір лікувальної терапії.

Медична детоксикація фото 2, цены

У найкоротші строки підберемо ефективну та безпечну схему витвереження (детоксикації).

Медична детоксикація фото 3, цены

Стабілізуємо роботу організму після наслідків вживання.

Медична детоксикація фото 4, цены

Проведемо необхідні для Вас лікувально-відновлювальні поцедури.

Медична детоксикація фото 5, цены

 

Корегуємо психоемоційний стан в період абстиненції.

 

Звернувшись до нас, Ви отримаєте безпечні та якісні медичні послуги, які виконуються під керівництвом лікаря-нарколога та лікаря медицини невідкладних станів вищих кваліфікаційних категорій, адже ми розуміємо, що піклуємося про найцінніше – це Ваше здоров’я!

 

Ми неодмінно допоможемо Вам, коли необхідне витвереження протягом кількох днів або комплексна процедура очищення організму.

 

 

Звернутися за допомогою

Медична детоксикація фото 6, цены
Медична детоксикація у Наркологічній Клініці “РеСенс” – це вдалий початок на шляху до перемоги над залежністю.

 

(068) 95-95-524
(068) 95-95-524
X
Безкоштовна
консультація лікаря

   не обов'язково

   не обов'язково